Tõstuksed

Valmistame kvaliteetseid tõstuksi garaažidele, parkimismajadele ja tööstushoonetele. Esitage päring siit.

 

Uksed garaažidele

Pakume laia valikut ülestõstetavaid uksi garaažidele.

Nii garaažiboksidele, kui ka maa-alustesse parklatesse.

tostuksed hind
Maa-alusesse parklasse sissesõit ja avatud tõstuks
tõstuksed
Tõstuks suletud asendis

Uksed tööstushoonetele

Tõstuksi tööstushoonetele valmistame erinevas Teie soovitud mõõdus. Teeme valmis ja paigaldame sobivad ülestõestatavad laouksed, mis ei võta avades laoesist- või sisest ruumi ukse juurest ära.

Ülesliigutatav uks lubab paremini ära kasutada laoruumi ukselähedast ala. Tihti pargitakse ukse lähedale abivahendid tõstetöödeks, roclast kuni tõstukini.

Tõsteseadmete olemasolu kasutuskoha lähedal tagab efektiivsema ning kiirema töö ladustamisel ning laadimisel.

ladu uks
Tööstushoone parkla

Tõstuste plussid

Tõstuksed on lihtsalt kohandatavad vastavalt hoone otstarbele ja omapärale.

Lae alla avanevad garaažiuksed lubavad kogu ruumi kasulikku pinda võimalikult efektiivselt kasutusele võtta.

Võrreldes külgedele avanevate ustega on tõstuste lähedale võimalik paigaldada suuremõõdulisi lauriiuleid ja muid hoiulahendusi. Need jäävad mõlemalt poolt ligipääsetavaks ka olukorras, kui hingedel olev avatud uks piiraks ligipääsu.

Üles avanevate uste tõstelahendusi on erinevaid, mis tagavad sobiva ukse avanemise kiiruse ja meetodi. Kas kohapealsest nupust, puldiga, või mobiilikõnega? Sobivad seadmed on olemas.

Samuti saab valida sobiva avamissüsteemi mürataseme ja uksepaneelidesse vajalike akende paigutuse. Lisaks saab tõstukse panna sobituma olemasoleva kaldtee nurkadega. Esitage hinnapäring siit.

 

Värvitoonid - vali sobiv RAL värvikood

Pakume uksi, mis on kaetud ilmastikukindla kattevärviga, mis toonitud RAL värvikataloogi järgi. Nii saame pakkuda täpselt soovitud tooniga tõstust.

 

Uste lisaomadused

Klaasimata või klaasitud? Saab. Pakume uksi, mis  võivad olla osaliselt või suuremas osas klaasitud. Nii jõuab loomulik valgus uksetagusesse ruumi, mis võib vähendada päevasel ajal hämara ruumi valgustusele kuluvat elektrikulu.

 

Kiire või hääletu uksesüsteem?

Miks mitte mõlemad? Uste avamissüsteeme on erinevaid. Aitame sobiva lahendusega.

 

Soojusisolatsioon

Leiame sobiva tõstukse hoonetesse, kus on oluline säilitada temperatuuride erinevus ruumide vahel. Külmladu või mereäärne ja üle keskmise tuulistes tingimustes asuv laouks? Leiame õige lahenduse, mis kestab.

 

Heliisolatsioon

Või vajate pigem heliisolatsiooni ruumide vahel, kui vältimatu heli allikas on plaanis jätta teisele poole ust? Näiteks töökoja ruumid ühel pool, ning enamiku ajast töötav suruõhukompressor teisel pool? Efektiivsema heliisolatsiooniga tõstuks, mis avaneb ja sulgub kiirelt, võib olla sobiv lahendus.

 

Üks või mitu ukseava samas paneelis

Suurema käidavuse ja tööstusmasinate liiklusega kohtadesse sobib tõstuks, millel on suurem ava sõidukite jaoks, ning selle kõrval jalakäijate uks. Vastavalt Teie projektile toodame sobiva ukse.

 

Uste turvalisus

Kui paneelid liiguvad ja muudavad üksteise suhtes nurka ukse avanedes või sulgudes, on õigustatud küsimus: "Kas see on turvaline?"

Uksepaneelidel on kasutusel sõrmekaitsed, mis ei luba panna sõrmi paneelide vahele. Isegi unustades end pausi ajal uksele nõjatuma, on riskid viidud miinimumini.

Loomulikult on kõige turvalisem liikuvast uksest vähest distantsi hoida. Uksele mitte toetuda, või püüda ukse liikumise suunda sõrmedega muuta.

 

Tõstukse tellimine

Nagu garaazhiukse tellimiselgi, on abiks, kui Teil on teada ukseava või ukseavade mõõdud. Edasi suhtleb meie spetsialist Teiega, ning mõõdab ukseavad enne tellimuse kinnitamist veelkord üle. Saatke hinnapäring siit.